Paslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos

„Fortisima“ gali būti tik tiek gera įmonė, kiek geras ir pažangus yra jos techninis personalas. Todėl mums svarbus mūsų techninio personalo nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas, nes tobulėjimo dėka visada galime pasinaudoti pažangiausiomis technologijomis  ir atrinkti geriausius produktus savo klientams.

Gamyba

Atliekame aliuminio profilių sistemų, – langų, durų, fasadų, vidaus pertvarų, žiemos sodų ir kitų aliuminio konstrukcijų gamybos darbus.

Montavimas

Langų, durų, fasadų, vidaus pertvarų, žiemos sodų ir kitų aliuminio konstrukcijų montavimo ir projektavimo darbai.

Berėmės konstrukcijos

Gaminame ir montuojame berėmio stiklo pertvaras, stiklinius stogus, lifto šachtas, laiptų turėklus, stiklinius balkonus.

Mūsų patirtis

Mūsų įmonės specialistai sukaupė išskirtinės patirties įvairių  balkonų, fasadų , stogų, vidaus pertvarų stiklinimo konstrukcijų projektavime, gamyboje ir montavime  . Apgalvotų  jų projektavimo būdų dėka padedame savo užsakovams išvengti eksploatacinių problemų ateityje. Mūsų įmonė siūlo optimalius sprendimus jūsų projektams ir padeda sutaupyti laiko ir pinigų atlikus teisingus pasirinkimus.  Mūsų specialistai gali konsultuoti architektus projektavimo stadijose, kuomet pateikiant išsamius sprendimus ir pasiūlymus, eliminuojamos iki minimumo klaidų tikimybės statybų eigoje. 

Atskiri užsakovo poreikiai

Be standartinių aliuminio langų, durų aliuminio – stiklo fasadų gamybos ir montavimo, taip pat vykdome specifinius atskiro užsakovo poreikius atitinkančius užsakymus,  kuriame sprendimus pasitelkiant savo partnerių „Aliplast“ pagalbą, pasinaudojant įgyta patirtimi  ir technologijomis sudėtingiausių užsakymų. Mes laikome, tokiu  atveju, kad  kiekvienas projektas yra unikalus ir išskirtinis.